Yasal Uyarı

Bu internet sitesindeki bilgiler yalnızca bilgi verme amaçlı olarak hazırlanmış olup herhangi bir şekilde hukuki görüş olarak kullanılmamalıdır. Bu site ve içerdiği bilgiler avukat-müvekkil ilişkisi kurmak amacı kurmaz. Bu kapsamda, bu internet sitesinde yer alan bilgiler yürürlükte bulunan kanun ve diğer mevzuatta meydana gelen değişikliklere bağlı olarak güncelliğini yitirebilir. Bu kapsamda, bu sitedeki bilgileri kullanarak herhangi bir karar vermeden önce alanında uzman avukatlara ve diğer yetkili kişilere başvurmanız gerekmektedir. Bu sitedeki bilgilerin güvenilir kaynaklardan alınması hususunda azami gayreti gösteriyoruz. Bununla birlikte, MU LEGAL, bu sitede yer alan bilgilerdeki herhangi bir yanlışlık veya eksiklikten veya bu bilgilerin kullanımından doğan sonuçlardan sorumlu tutulamaz.

 

Bu internet sitesi ve içindeki bilgiler, Türkiye Barolar Birliği’nin Meslek Kuralları ve ilgili mevzuatına bağlı kalınarak ve ilgili mevzuatla reklam yasağına ilişkin düzenlemelere uygun olarak hazırlanmıştır. Bu site, iş veya buna benzer başka bir kazanım talep etmek ve/veya reklam amaçlı olarak kullanılmamaktadır.  Siteyi kullanan tüm ziyaretçiler, Kullanım Şartları’nda yer alan koşulları kabul etmiş sayılırlar.

 

Bu sitedeki tüm bilgi ve dosyaların mülkiyeti MU LEGAL Hukuk Bürosu’na aittir. Fikri mülkiyet hakkı dahilindeki yazılı bilgi ve belgeler, logolar, MU LEGAL mülkiyetindedir ve onun yazılı izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz ve kullanılmaz. MU LEGAL tarafından açıkça yazılı şekilde izin verilmediği sürece, bu sitede yeni linkler açılması ve/veya bu siteye link yaratılması kesinlikle yasaktır.

 

Faks ve/veya e-mail ile MU LEGAL Hukuk Bürosu’na gönderilen herhangi bir bilgi veya bu sitenin veya içerdiği bilgilerin herhangi başka bir şekilde kullanımı, hiçbir şekilde avukat – müvekkil ilişkisi oluşturmayacağı gibi büromuzun var olan müvekkilleri ile de kısmi avukat – müvekkil ilişkisi oluşturmaz. Bu sitenin içerdiği tüm bilgi ve belgeler tamamen kişisel olup hiçbir şekilde ticari dağıtım amaçlı değildir. Ziyaretçiler, sitede sunulan bilgilerin doğru olmadığını veya bu bilgiler nedeni ile zarar gördüklerini iddia edemezler. MU LEGAL ziyaretçilerin bu sitede verilen bilgilere dayanarak gerçekleştirdikleri hareketlerden dolayı hiçbir şekilde sorumluluk veya yükümlülük kabul etmez.